Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMeble: Newsletter nr 7 (VII-IX 2019)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-09-30 14:40:05
newsletter, bpp, meble, paih, polska agencja inwestycji i handlu, branżowe programy promocji

Zapraszamy do zapoznania się z siódmym wydaniem newslettera Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu dla branży meblarskiej.

Meble: Newsletter nr 67(VII-IX 2019)

  • Branżowy Program Promocji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. realizuje branżowy program promocji branży meblarskiej BRAND, którego celem jest promocja polskiej gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe, wpisujące się w obszary Krajowych Inteligentnych Specjalizacji (KIS). Działania realizowane w ramach niniejszego zadania skierowane są na promocję branży meblarskiej jako całości sektora.

W ramach realizacji programu do końca 2019 roku PAIH zorganizuje stoiska informacyjno-promocyjne podczas 6 wydarzeń targowo-konferencyjnych w 5 krajach.

Na zorganizowanych stoiskach polskie firmy będą miały możliwość prezentacji ofert, filmów reklamowych oraz spotkań z kontrahentami. Dodatkowo obsługa stoiska narodowego udzielać będzie zwiedzającym informacji o stoiskach polskich firm, będących wystawcami na danych targach.

Realizacja programu BRAND odbywa się w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój i jest przeznaczona dla przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Wszystkie działania Agencji dla przedsiębiorców są bezpłatne.

Więcej szczegółów o programie dostępne jest pod adresem: polish-design-furniture.com