Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPerspektywy dla branży meblarskiej w ZEA

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-09-02 13:05:56
targi, dubaj, zea, index, branża meblarska, meble, polskie stoisko narodowe, polska agencja inwestycji i handlu, paih, promocja polskiego sektora meblarskiego, program promocji branży meblarskiej, bpp, 2019

Zjednoczone Emiraty Arabskie kontynuują rozbudowę infrastruktury dywersyfikując swoją ekonomię poza sektor ropy naftowej i gazu, ale również w przygotowaniu do wielkiej 6-miesięcznej, światowej wystawy Expo startującej w październiku przyszłego roku.

Index Dubai

Według raportów branżowych - wydatki na design i wystrój wnętrz w sektorze hotelarskim przekroczą w najbliższym czasie wiodący dotąd sektor residential. W roku 2019 baza hotelowa ma powiększyć się o dodatkowe 58 tys. pokojów, ale odnawiane są też dotychczas istniejące. Dodatkowo oczywiście wciąż powstają nieruchomości mieszkalne - głównymi destynacjami są oczywiście dwa największe miasta Dubaj oraz Abu Dhabi, ale warto nie zapominać też o emiracie Sharjah będącym praktycznie częścią aglomeracji Dubaju.

 

Rynek ZEA oferuje pełne spectrum klienteli i projektów - nie tylko wielopokojowe luksusowe wille i apartamenty oraz biura w drogich wieżowcach, ale również dużą i rosnącą grupę klientów w niższych kategoriach cenowych oraz coraz więcej mieszkań meblowanych na wynajem (np. AirBnB).

 

Index Dubai2art600

 

Targi INDEX są dobrym sposobem na poznanie lokalnych trendów oraz potencjalnych partnerów biznesowych, którzy umożliwią wejście nie tylko na rynek ZEA, ale również inne kraje Zatoki Perskiej oraz Indie.

 

Index Dubai3art600

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia polskiego stoiska organizowanego przez PAIH podczas targów INDEX DUBAI 2019 (stoisko nr 1D48).