Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuINDEX Dubaj 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-08-12 13:28:10
targi, dubaj, zea, index, branża meblarska, meble, polskie stoisko narodowe, polska agencja inwestycji i handlu, paih, promocja polskiego sektora meblarskiego, materiały reklamowe, materiały informacyjne, filmy promocyjne, konferencja prasowa, program promocji branży meblarskiej, bpp, 2019

Ostatnim wydarzeniem w ramach programu BRAND dla branży meblarskiej realizowanego przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. w latach 2018-2019 będą targi INDEX w Dubaju.

INDEX Dubaj 2019

To będzie kolejna edycja targów INDEX, uznawanych za największe spotkanie projektantów na Bliskim Wschodzie i Afryce Północnej, które łączy ponad 50 000 architektów, projektantów wnętrz, sprzedawców detalicznych i specjalistów ds. zaopatrzenia z dostawcami mebli i wyposażenia wnętrz. Podczas wydarzenia odwiedzający targi będą mieli okazję poznać nowe marki oraz najnowsze trendy.

 

INDEX będzie częścią Middle East Design and Hospitality Week, który będzie największym i najważniejszym świętem wszystkich aspektów skupionych wokół Design i Hospitality. Podczas siedmiu wydarzeń organizowanych w trakcie trzech dni zaprezentowane zostaną najnowsze trendy w projektowaniu i hotelarstwie.

 

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 17-19 września 2019 r. w Dubai World Trade Center.

 

Polskie stoisko narodowe

 

Podczas tego prestiżowego wydarzenia Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. zorganizuje polskie stoisko narodowe w ramach realizacji programu promocji branży meblarskiej w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, które ma na celu promocję polskiego sektora meblarskiego wśród zagranicznych przedsiębiorców.

 

Polskim firmom proponujemy darmowe formy promocji m.in. dystrybucję materiałów informacyjnych czy wyświetlanie filmów promocyjnych. Warto zaznaczyć, że z wymienionych form promocji mogą skorzystać nie tylko firmy, które są wystawcami na targach, ale również przedsiębiorcy, którzy pojawili się na targach w charakterze zwiedzających. Dodatkowo każdy polski przedsiębiorca może na stoisku narodowym spotkać się ze swoimi partnerami biznesowymi.

 

Konferencja prasowa

 

Ponadto na polskim stoisku 18 września br. o godz. 12:30 zorganizowana zostanie konferencja prasowa. Przedstawiciel Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli przedstawi informacje i ciekawostki dotyczące polskiego przemysłu meblarskiego. Podczas briefingu prasowego, a także w pozostałych dniach targów, każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się więcej o potencjale polskiego przemysłu meblarskiego i uzyskać informacje o ofercie naszych krajowych producentów mebli, powiązanych produktów i usług.

 

Meblarstwo to silnie rozwijająca się branża polskiej gospodarki o globalnym znaczeniu i dużym potencjale wzrostu. Polska należy nie tylko do europejskich, ale także światowych liderów w produkcji i eksporcie mebli. Położenie geograficzne, rosnąca jakość produktów, doceniany na całym świecie design, długoletnia tradycja i silna pozycja wśród odbiorców - to najważniejsze czynniki, które wpływają na doskonałą sytuację polskiej branży meblarskiej.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania polskiego stoiska narodowego.