Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuFurniture Today o polskiej branży meblarskiej

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-05-06 15:45:30
branża meblarska, meble, polska agencja inwestycji i handlu, paih, promocja polskiego sektora meblarskiego, eksport, program promocji branży meblarskiej, 2019

Furniture Today to amerykański portal o branży meblarskiej gromadzący informacje o bieżących wydarzeniach i innowacyjnych trendach, analizy rynku, wskazówki dotyczące sprzedaży detalicznej oraz wiele innych. Portal odwiedza miesięcznie ok. 185 tysięcy czytelników.

Podczas misji typu study tour organizowanej przez PAIH S.A. mieliśmy zaszczyt gościć Powella Slaughtera, Starszego Redaktora w Furniture Today, który jest związany z branżą meblarską od 24 lat. Po paru dniach, podczas których miał okazję uczestniczyć w targach Meble Polska, spotkaniach B2B czy w wizytach w polskich przedsiębiorcach podsumował: "To jest świetny pomysł ze strony PAIH na zaproszenie nie tylko dziennikarzy jak ja, ale również dystrybutorów jak Pan Blake (Ashley Furniture Homestores), a także ludzi z innych stron świata, którzy mogą przyjechać i zobaczyć co Polska ma do zaoferowania. A z tego co ja widzę to ma naprawdę dużo do zaoferowania. Czekam z niecierpliwością, żeby zobaczyć polskie firmy na High Point Market w październiku."

 

Slaughter dostrzega ogromny potencjał w polskich przedsiębiorcach i zwraca uwagę na rosnącą potrzebę dywersyfikacji dystrybutorów mebli na amerykańskim rynku w najbliższych latach. Wysoka jakość, szybka i pewna dostawa oraz sprawdzona współpraca, tego przede wszystkim oczekują amerykańskie przedsiębiorstwa.

 

Poniższy materiał wskazuje Polskę

jako eksportera o rosnącym znaczeniu na arenie międzynarodowej: