Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuIMM Cologne 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-12-18 14:45:09
targi, kolonia, niemcy, imm cologne, designed in poland, branża meblarska, meble, wystrój wnętrz, polskie stoisko narodowe, polska agencja inwestycji i handlu, paih, promocja polskiego sektora meblarskiego, materiały reklamowe, materiały informacyjne, filmy promocyjne, konferencja prasowa, program promocji branży meblarskiej, bpp, 2019

Targi IMM Cologne to największe, międzynarodowe wydarzenie targowe w Europie i obowiązkowy termin w kalendarzu każdego eksportera mebli! Te otwarte publicznie targi mebli odbywają się w centrum wystawowym Koelnmesse w Kolonii w Niemczech w dniach 14-20 stycznia 2019 r.

Przez siedem dni targów producenci i projektanci mebli, sprzedawcy, architekci i projektanci wnętrz mogą zapoznać się z szeroką i unikalną gamą wyrobów, akcesoriów i elementów wystroju wnętrz. W 2018 roku IMM zgromadziły około 1 250 wystawców i przyciągnęły ponad 125 000 odwiedzających. Podczas tegorocznej edycji swoją ofertę zaprezentuje 65 polskich firm.

 

 

Podczas tych prestiżowych targów Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A zorganizuje dwa polskie stoiska dedykowane promocji polskiego sektora meblarskiego.

 

 

W hali 5.1 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. zorganizuje polskie stoisko narodowe w ramach realizacji programu promocji branży meblarskiej w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, które ma na celu promocję polskiego sektora meblarskiego wśród zagranicznych przedsiębiorców. Polskie stoisko to swoista przestrzeń networkingowa dedykowana polskim wystawcom oraz przedsiębiorcom, którzy nie mają na IMM własnych stoisk, ale potrzebują miejsca, w którym mogą spotkać się z kontrahentem czy innym partnerem biznesowym. Polskim firmom proponujemy darmowe formy promocji m.in. dystrybucję materiałów reklamowych czy wyświetlanie filmów promocyjnych.

 

 

Dodatkowo na polskim stoisku 15 stycznia o godz. 13:00 zorganizowana zostanie konferencja prasowa. Ekspert Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli przedstawi informacje i ciekawostki dotyczące polskiego przemysłu meblarskiego. Podczas briefingu prasowego, a także w pozostałych dniach targów, każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się więcej o potencjale polskiego przemysłu meblarskiego, powiązanych produktach i usługach, czy uzyskać informacje o ofercie naszych zagranicznych biur handlowych.

 

 

W hali 4.1 organizujemy wyspowe stoisko wystawiennicze dedykowane firmom stawiającym pierwsze kroki w eksporcie, z możliwością indywidualnej prezentacji oferty polskich firm z branży meblarskiej. Do udziału w stoisku zapraszamy polskie firmy, producentów i projektantów oferujących wyroby wyróżniające się na tle współczesnego asortymentu światowego. Chcemy pokazać przykłady polskich mebli użytkowych o unikalnym wzornictwie, funkcjonalności, jakości. Na zgłoszenia czekamy do 14 grudnia.

 

Link do oferty:

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia polskich stoisk podczas IMM Cologne 2019!

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Skaj pikowany tapicerski

Skaj pikowany to jeden z najczęściej wybieranych materiałów tapicerskich. Tkaniny pikowane zrewol...
Polska - Nowa Sól 2019-05-16 Dodał: Mariusz Giwierski Meble, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Maski przemysłowe filtrujące FFP2

Mam do zaoferowania maski Polskiego producenta. Minimalna ilość zakupu - 1000 szt. Cena: 3....
Polska - Piszczac 2020-12-04 Dodał: Piotr Omelańczuk Budownictwo, Budownictwo i architektura, Produkcja mebli, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Narzędzia mechaniczne Zobacz ofertę

WIndy

Global Lift Polska Sp. z o.o działa od 1999 roku. Dostarcza dźwigi elektryczne, hydrauliczne, MRL...
Polska - WARSZAWA 2020-11-16 Dodał: Magdalena Taras Zdrowie i medycyna, Handel, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert