Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi IMM w Kolonii - oferta dla firm meblarskich

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-11-21 09:04:37
targi, kolonia, niemcy, imm cologne, branża meblarska, meble, stoisko wystawiennicze, designed in poland, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2018

Szansa na prezentację polskich mebli na największych targach meblarskich w Europie "IMM Cologne", które odbędą się w dniach 14-20 stycznia 2019 r. Do udziału w stoisku PAIH zapraszamy polskich producentów i projektantów oferujących meble wyróżniające się na tle współczesnego asortymentu światowego.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. organizuje stoisko wystawiennicze na targach IMM, w formie wyspy o powierzchni 75 m2 zlokalizowane w hali 4.1 kompleksu Koelnmesse, pod roboczym szyldem DESIGNED in POLAND z możliwością indywidualnej prezentacji oferty polskich firm z branży meblarskiej. Do udziału w stoisku zapraszamy polskie firmy, producentów i projektantów oferujących meble wyróżniające się na tle współczesnego asortymentu światowego. Chcemy pokazać przykłady polskich mebli użytkowych o unikalnym wzornictwie, funkcjonalności, jakości.

 

Prezentacja oferty Przedsiębiorcy w ramach stoiska DESIGNED in POLAND jest możliwa pod warunkiem wynajęcia powierzchni wystawienniczej. PAIH S.A. oferuje możliwość wynajęcia min. powierzchni 5 m2 (lub wielokrotności tego metrażu) na stoisku o całkowitej powierzchni 75 m2, na której wystawca może umieścić jeden lub jeśli pozwolą na to wymiary kilka produktów oraz własne materiały promocyjne.

 

Szczegółowe informacje nt. targów IMM COLOGNE 2019 na stronie wydarzenia.
Pliki do pobrania

Umowa - IMM 2019
pdf | 224.13 KB
Pobierz
Oferta udziału - IMM
pdf | 209.02 KB
Pobierz
Oświadczenie uczestnika
pdf | 105.93 KB
Pobierz
Zgłoszenie udziału - IMM 2019
doc | 73 KB
Pobierz