Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska mebluje Nowy Jork

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-05-23 15:47:38
targi, nowy jork, usa, international contemporary furniture fair, icff, branża meblarska, meble, polskie stoisko narodowe, polska agencja inwestycji i handlu, paih, promocja polskiego sektora meblarskiego, materiały reklamowe, materiały informacyjne, filmy promocyjne, konferencja prasowa, program promocji branży meblarskiej, bpp, 2018

20 maja 2018 r. rozpoczęło się jedno z ważniejszych wydarzeń branży meblarskiej w Ameryce Północnej - International Contemporary Furniture Fair w Nowym Jorku. 800 wystawców z całego świata, w tym 21 z Polski, prezentowało najbardziej oryginalne i awangardowe produkty do domów, biur i hoteli.

Fot. Nasze stoisko na ICFF

 

Punktem kontaktowym pomiędzy kontrahentami i miejscem promocji polskiej branży meblowej jest polskie stoisko narodowe (stoisko nr 671) zorganizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu w związku z realizacją programu promocji branży meblarskiej w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

 

Fot. Konferencja prasowa

 

Drugiego dnia targów zorganizowana została konferencja prasowa dla dziennikarzy. Przedstawiciele mediów zapoznali się z potencjałem polskiej branży meblarskiej podczas wystąpienia eksperta, Michała Strzeleckiego z Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Stoisko odwiedził również Konsul Generalny w Nowym Jorku - Pan Maciej Golubiewski z żoną.

 

Fot. Konsul Generalny odwiedził nasze stanowisko podczas Targów ICFF

- od lewej: PM Magda Kaszewska, Agata Golubiewska, konsul generalny w Nowym Jorku Maciej Golubiewski, nasz ekspert branżowy Michał Strzelecki i Joanna Górska z ZBH

 

ICFF obejmuje niemal każdy aspekt nowoczesnego wzornictwa dzięki ekspozycji niestandardowych mebli, wyjątkowych materiałów, wysokiej klasy projektów kuchni i łazienek, nowatorskich koncepcji w zakresie oświetlenia przestrzeni mieszkalnych, komercyjnych i hotelarskich, luksusowych podłóg z kamienia i drewna oraz oryginalnych elementów dekoracyjnych.

 

Targi ICFF potrwają do 23 maja 2018 r.

 

Więcej informacji: www.icff.com