Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska na targach IMM w Kolonii

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-01-18 09:26:16
targi, kolonia, niemcy, imm, branża meblarska, meble, polskie stoisko narodowe, polska agencja inwestycji i handlu, paih, promocja polskiego sektora meblarskiego, materiały informacyjne, filmy promocyjne, konferencja prasowa, ogólnopolska izba gospodarcza producentów mebli, program promocji branży meblarskiej, bpp, 2018

Przez 7 dni, wśród 1200 wystawców z ponad 50 krajów Polska Agencja Inwestycji i Handlu promuje polską branżę meblarską. Polskie stoisko narodowe odwiedza ponad 300 gości dziennie.

Meblarstwo to silnie rozwijająca się branża polskiej gospodarki o globalnym znaczeniu i dużym potencjale wzrostu. Polska należy nie tylko do europejskich, ale także światowych liderów w produkcji i eksporcie mebli.

 

Polskie stoisko narodowe ma na celu promocję polskiego sektora meblarskiego wśród zagranicznych przedsiębiorców. Na stoisku na zwiedzających przez cały czas trwania targów czeka ekspert, który przedstawia zalety polskiego sektora meblarskiego oraz potencjał polskiej gospodarki. Firmom proponujemy darmowe formy promocji m.in. dystrybucję materiałów informacyjnych czy wyświetlanie filmów promocyjnych. Warto zaznaczyć, iż z wymienionych form promocji mogą skorzystać nie tylko firmy, które są wystawcami na targach IMM, ale również przedsiębiorcy niebiorący udziału w targach. Dodatkowo każdy polski przedsiębiorca może na stoisku narodowym spotkać się z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

 

 

 

Aby dokładnie przedstawić potencjał polskiego sektora meblarskiego podczas drugiego dnia targów zorganizowaliśmy konferencję prasową. Spotkanie poprowadził ekspert, Michał Strzelecki z Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Po briefingu był czas na rozmowy i dyskusje z udziałem dziennikarzy zagranicznych i przedstawicieli polskich firm.

 

 

 

Polskie stoisko narodowe na targach IMM w Kolonii zostało zorganizowane przez PAIH w ramach realizacji programu promocji branży meblarskiej w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Skaj pikowany tapicerski

Skaj pikowany to jeden z najczęściej wybieranych materiałów tapicerskich. Tkaniny pikowane zrewol...
Polska - Nowa Sól 2019-05-16 Dodał: Mariusz Giwierski Meble, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Maski przemysłowe filtrujące FFP2

Mam do zaoferowania maski Polskiego producenta. Minimalna ilość zakupu - 1000 szt. Cena: 3....
Polska - Piszczac 2020-12-04 Dodał: Piotr Omelańczuk Budownictwo, Budownictwo i architektura, Produkcja mebli, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Narzędzia mechaniczne Zobacz ofertę

WIndy

Global Lift Polska Sp. z o.o działa od 1999 roku. Dostarcza dźwigi elektryczne, hydrauliczne, MRL...
Polska - WARSZAWA 2020-11-16 Dodał: Magdalena Taras Zdrowie i medycyna, Handel, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert