Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPrzewiń w lewo Przewiń w prawo

Aktualności

zdjęcie aktualności PL

Polskie lampy podbijają USA

Nadmuchane, świecące, designerskie - tak w trzech słowach można opisać projekty założycieli marki Puff-Buff - Ani Siedleckiej i Radka Achramowicza. Ostatnio mają pełne ręce roboty, bo ich lampy stają się coraz bardziej rozpoznawalne nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie.
Meble, Produkcja mebli | 13.06.2018 10:49
furniture.trade.gov.pl

Kurs na USA - potencjał branży meblarskiej na rynku zza oceanu

Położenie geograficzne, rosnąca jakość produktów, doceniany na całym świecie design, długoletnia tradycja i silna pozycja wśród odbiorców - to najważniejsze czynniki, które wpływają na doskonałą sytuację polskiej branży meblarskiej.
Meble, Produkcja mebli | 08.06.2018 16:04
furniture.trade.gov.pl

Polska mebluje Nowy Jork

20 maja 2018 r. rozpoczęło się jedno z ważniejszych wydarzeń branży meblarskiej w Ameryce Północnej - International Contemporary Furniture Fair w Nowym Jorku. 800 wystawców z całego świata, w tym 21 z Polski, prezentowało najbardziej oryginalne i awangardowe produkty do domów, biur i hoteli.
Meble, Produkcja mebli | 23.05.2018 15:47
furniture.trade.gov.pl

Polska branża meblarska - raport

Dowodem na doskonałą sytuację polskiej branży meblarskiej może być stale zwiększająca się produkcja oraz eksport. Bardzo optymistycznie prezentują się także perspektywy rozwoju rynku, a polskie firmy coraz częściej konkurują z zachodnimi.
Meble, Produkcja mebli | 15.05.2018 13:55
furniture.trade.gov.pl

Wydarzenia

zdjęcie mainbox wydarzenia PL

Kalendarz wydarzeń

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą targów i konferencji, na których, w ramach Branżowego Programu Promocji branży meblarskiej, zostaną zorganizowane polskie stoiska informacyjno-promocyjne.
Meble, Produkcja mebli | 08.06.2018 15:49
branżowy program promocji, branża meblarska, meble, targi, konferencje, stoiska informacyjno-promocyjne, polskie meble, stolarka okienna, stolarka drzwiowa, wystrój wnętrz, 2018, 2019, imm cologne, kolonia, niemcy, stockholm furniture and light fair, sztokholm, szwecja, icff, nowy york, usa, china international furniture expo, szanghaj, chiny, index international design, dubaj, zjednoczone emiraty arabskie, zea


Nowości


zdjęcie mainbox felietony PL

Meble: wpis do katalogu targowego 2019

Zapraszamy przedsiębiorców do bezpłatnego wpisu do katalogów targowych dystrybuowanych na stoiskach narodowych na targach zagranicznych w 2019 r.
Meble, Produkcja mebli | 12.07.2018 12:58

Meble: Newsletter nr 2 (IV-VI 2018)

Zapraszamy do zapoznania się z drugim wydaniem newslettera Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu dla branży meblarskiej.
Meble, Produkcja mebli | 29.06.2018 10:22